Blendi Salaj i nxjerr të “palarat” Luana Vjollcës
Moderatori Blendi Salaj së fundmi e kemi parë në krahë të Luana Vjollcës si bashkautor në programin e saj të fundit ''Shiko kush Luan''. Dyshja e moderatorëve përveçse bashkautor të programit janë edhe miq të ngushtë me njëri-tjetrin.

Blendi Salaj në një intervistë për emisionin ''Lart e Poshtë'' ka nxjerrë në pah një ndër të metat më të mëdha që ka Luana, të cilën ajo para pak kohësh gjatë një loje në emision e pohoi edhe vet.

''Çfarë do t’i riparoja unë Luanës është orari, ndërsa gjërat e mira janë energjia dhe ambicia e jashtëzakonshme. Do më të mirën për programin, për veten për atë që ajo bën dhe kjo e ndihmon pasi synon lart dhe jo në nivel mesatar apo të ulët'', u shpreh Blendi gjatë intervistës.

Shtuar më 24/02/2018, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori