Blendi Fevziu shijon pushimet në Indi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gazetari i njohur shqiptare Blendi Fevziu ka ekspozuar gjatë gjithë kohës foto të pushimeve të cilat kanë qenë në vende të ndryshme të botës.

Këtë herë gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu ka udhëtuar drejt Indisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatori me anë të fotove të postuara në Instastory, ku shfaqet me bluzë verore.

Si duket moti atje është krejt i kundërt me ne dhe duket se Blendi po e shijon. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori