Blasi-Totti, ja receta e dashurisë
Ilary Blasi gjatë një interviste për revistën "F" zbuloi disa detaje përsa i përket historisë së dashurisë me bashkëshortin e saj, kapitenin e Romës Francesco Totti. Bukuroshja italiane u shpreh se nuk mund të japë një formulë të saktë pasi ndoshta çifti mund të ketë qënë thjeshtë me fat, ose ndoshta kanë patur ide të përbashkëta.

Gjatë njohjes me Ilaryn, futbollisti ishte shumë i famshëm dhe për këtë arsye bjondja nuk besonte se Francesco e kishte seriozisht me të, por me kalimin e kohës u bind se dashuria e tyre ishte e vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2012, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori