Biseda e Besit dhe Ijës do tju shkrijë
E siç duket ka qenë radha e Ijës, gjyshes së komedianit Bes Kallakut, që të hap llogari në Instagram.

Besi ka publikuar një bisedë me Ijën të bërë në Instastory, momenti kur ajo nuk ka ditur si të flas me njerëzit pasi që nuk e ka ditur se duhet prekur butonin ‘send’ për t’i nisur fjalët. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 21:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori