Binjakë me fansen? Këngëtari shqiptar sqaron ngjarjen
Në nëntor të vitit të shkuar, nëpër rrjete sociale qarkulluan foto dhe video të Ardian Bujupit të filmuara nga një vajzë, fanse e tij.

Nga filmimet dyshja u pa pranë një dhome hoteli e ndërsa në një prej postimeve të saj i shkruante këngëtarit: “Mirupafshim Ardian zemër! Ishalla janë binjakë.”

Që nga ai moment, Ardiani e vazhdoi historinë e binjakëve dhe komentet nuk patën fund.

I ftuar në “Why Not” pasditen e djeshme Bujupi foli sërish rreth kësaj historie që bëri xhiron e internetit në fare pak kohë.

“Ka patur disa persona që kanë nxjerrë haptas disa gjëra të miat private dhe kjo ka qenë një situatë e keqe. Nëse je me dikë shumë privat dhe e shfrytëzon nuk është mirë.”

Duket se pavarësisht ironisë dhe sportivitetit, këngëtarit kjo çështje i ka lënë shije të hidhur!
Shtuar më 18/02/2019, ora 20:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori