Big Brother Albania, zgjidhen finalistët

Nata e mbrëmshme , në spektaklin Big Brother ka qenë përcaktuese për banorët.

Tre ciftet finaliste janë Fiorentina dhe Olsi, Katerina dhe Lupce dhe Danieli dhe Fotinia.

Dona dhe Musa ishin cifti që u largua, dhe bashkë me ta u largua edhe bukuroshja seksi Ambra.
/albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori