Big Basta i bën dedikim special Vesës
Ata vitin e shkuar vendosën që të largohen nga Shqipëria për t’u transferuar në një kontinent tjetër.

Vesa Luma dhe Big Basta vendosën ta ndërtojnë jetën e tyre në Zelandën e Re.

Këngëtarja shqiptare Vesa Luma sot feston ditëlindjen e saj të 32-të dhe urimet speciale për të nuk kishin si të mungonin.

Ka qënë reperi Big Basta bashkëshorti i saj, i cili i ka emocionuar Vesën dhe fansat me urimin për ditëlindjen e saj.

“Të uroj cdo të mirë të kësaj bote dhe gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime, shoqja ime më e mirë dhe gjysma ime! Te dua me shpirt dhe jam shumë krenar me ty cdo ditë e më shumë kur të shikoj cfarë nëne dhe cfarë gruaje je! Happy birthday jeta lalit! Edhe 1000 vite të tjera! Faleminderit dhe për djalin që ma ke bëre fiks sic e donim ne … Nga unë dhe Lian gezuar” – shkruan Big Basta në urimin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori