Bieber "kalama", nuk lejohet tė hyjė nė club
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ylli 19 vjeēar kanadez i mutikės Justin Bieber ėshtė ndjerė i injoruar dhe turpėruar kur nuk ėshtė lejuar nga rojet e sigurisė tė hyjė klubin "Lure" nė Los Angeles pasi kishte provuar tė hynte edhe nga dera e pasme, raportojnė mediat amerikane.

"Dikush nga ekipi i Justin erdhi mė herėt nė klub dhe u tha udhėheqėsve se ai do tė vinte. Ata i thanė se nuk do ta lejonin tė hynte brenda sepse ai nuk ishte 21 vjeē. Bieber erdhi dhe provoi qė tė hynte nė klub edhe nga dera e pasme", deklaroi njė burim.

"Kur e panė pjesėtarėt e sigurisė e larguan menjėherė. Ai u largua dhe dukej shumė i turpėruar", vijoi i njėjti burim. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2013, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.