Bieber gjen ngushëllim tek sporti për të harruar Gomez (FOTO LAJM)

Pas ndarjes nga e dashura Selena Gomez, Justin Bieber ka gjetur ngushëllimin tek sporti. Së bashku me babanë e tij ai ndodhet në Romë dhe gjatë së premtes është parë në palestër duke luajtur basketboll. Pas lojës në palestrën me ekipin amator të “Stella Azzurra”, së bashku me babanë Jeremy, ata kanë konsumuar nga një akullore në kryeqytetin Italian. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2014, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori