E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Bianca ngriti temperaturat në dimër, tejet seksi në plazh (FOTO LAJM)

Ajo nuk është e panjohur për ekspozimin e formave trupore, e njohur si modele ë bikinive dhe vajza e gruas së futbollistit Paul Gascoigne.

Dhe Bianca Gascoigne bëri të enjten atë që ka bërë më së miri, ka shijuar detin dhe plazhin në Tenerife, përcjell Bota sot.

Ish ylli i CBB nuk i ka lënë vend imagjinatës, derisa ka pozuar në një bikini njëpjesësh të zi.

31 vjeçarja ka ngritur temperaturatdimër, duke nxjerrë gjoksin shpërthyes dhe të pasmet seksi. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2017, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori