“B**hë e bukur”, fansat reagojnë pas fotove shpërthyese të vajzës së Majlinda Bregut

Nuk është hera e parë që emri i vajzësMajlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë.

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo ka publikuar disa fotografi ku ka shfaqur të pasmet, dhe nuk kanë munguar komentet.

Një nga fansat madje i ka shkruar "Madje b***a shumë e bukur". Kejda nuk ka reaguar fare. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori