Beyonce shfaqet më në formë se kurrë
Beyonce ka treguar se i ka kthyer format e saj pas tetë muajsh pasi që ka lindur binjakët e saj.

Beyonce di si të bëjë bujë. Këngëtarja ka postuar në site e saj disa foto ku tregohet më provokuese se kurrë.

Këmbët e gjata dhe fustanin e bardh me detaje blu, Beyonce ju mahnitë me pamjen e saj, duke dalë nga makina. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori