Beyonce përgëzon Orën për albumin e ri
Beyonce po mbështet Rita Orën ndërsa ka publikuar këngën e saj "Shine Ya Light" duke thënë se e ka pasur në mend atë këngë gjithë ditën. Ajo ka këshilluar fansat që të votojnë Ritën për ballinën e "Women Who Rock" të revistës Rolling Stone dhe e ka përgëzuar për albumin e saj të ri.

"Beyonce, faleminderit për mesazhin. Të dua motra ime e madhe", shkruan Ora në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2012, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori