Beyonce këngë për Jay Z (VIDEO)
Beyonce në 7 vjetorin e martesës me Jay Z i ka kushtuar një këngë këtij të fundit.

Kënga është një baladë me titull “Die with you”, këngë që e famshmja Beyonce e këndon e ulur pranë pianos.

Në përvjetorin e shtatë të martesës së çiftit më të fuqishëm në Hollywood, Beyonce shihet duke kënduar dhe duke luajtur në piano këngën e re me një tekst mjaft të bukur kushtuar dashurisë së saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2015, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori