Beyonce feston 33 vjetorin
Ikona Beyonce sot mbush 33 vjeç. Ende nuk dihet se çfarë ka planifikuar ajo për ditën e saj të madhe, pavarësisht se dihet që pjesë e kësaj feste do të jenë bashkëshorti i saj Jay Z, vajza Blue Ivy, nëna Tina dhe motra Solange./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori