Fansat e duan shumë Beyoncen (FOTO-VIDEO)
Nëse person publik të ndodh të kesh fansa të çmendur dhe të të ndjekin çdo koncert, shfaqje apo performancë tënden.

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren e mirënjohur Beyonce gjatë performancës së saj në Sao Paolo të Brazilit. Knëgëtarja sapo ka filluar të këndojë është afruar pranë publikut dhe aty një nga fansat e saj e ka përqafuar duke e tërhequr me vete në afërsi të publikut.

Por menjëherë kanë ndërhyrë rojet e sigurisë, duke shpëtuar këngëtaren nga fansi i çmendur. Beyonce pas kësaj situate ka vazhduar qetësisht performancën e saj. /albeu.com/
Beyonce fansat e duan shumë

Shtuar më 16/09/2013, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori