Beyonce është shtatzënë me fëmijën e katërt?
Pëlqej
Beyonce është përseri shtatzanë. Ajo ka nisur së fundmi një turne botëror më bashkëshortin e saj.

Por fansat e Beyonce dalluan se ylli i pop-it mund të jetë duke fshehur barkun e rrumbullakosur.

Fansat e këngëtares nisën të spekulonin se Beyonce është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së saj të katërt, pasi publikuan disa foto dhe video, ndërsa burime për revistën “Star” zbuluan se ajo është shumë e lumtur për pritjen e ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori