E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Beyonce do lind djalë
Beyonce do të sjellë në jetë një djalë. Këto janë burime të konfirmuara pranë çiftit, ndërsa Jay Z është mjaft i lumtur. Duket se të gjitha thashethemet që qarkullonin për këngëtaren paskan qënë të vërteta dhe se ajo po gëzon një shtatzëni të mbarë.

Një burim pranë çiftit e kanë konfirmuar lajmin për revistën "Life&Style", ndërsa 3 vjeçarja Blue Ivy do të bëhet me një vëlla. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori