Beyonce dhe Jay-Z shpenzojnë 200 mijë dollarë për ditëlindjen e Blue Ivy
Duhej të ishte një festë familjare por Beyonce e Jay-Z kanë organizuar një super festë për 1-vetorin e ditëlindjes së vajzës së tyre Blue Ivy. Ata kanë shpenzuar plot 200 mijë dollarë për torta, zbukurime e dhurata.


Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay-Z organizuan një festë me temë Bota e Princeshave, duke ftuar vetëm prindërit e miqtë më të afërt. Mes lodrave për vajzën një kukull e mbushur me diamantë e me vlerë 80 mijë dollarë e dhuruar nga mami e babi, një shtëpi për fëmijë dhe një fustan princeshe. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2013, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori