Beyonce dhe Jay Z punësojnë 8 dado, ja rroga e pabesueshme që do marrin (FOTO LAJM)

Duket e çuditshme por ylli i njohur Beyonce dhe reperi Jay Z kanë punësuar 6 dado për t’u kujdesur për binjakët e tyre Sir dhe Rumi.

Thuhet se çifti do i paguajë dadot 100 mijë dollarë në vit secilën.

Për shkak se binjakët nuk i zë gjumi në të njëjtën kohë , këngëtarja vendosi të punësonte 3 për secilin prej tyre.
Për vajzën e tyre Blue Ivy kujdesen 2 dado të tjera që e çojnë numrin total në 8 të tilla.

Të gjitha kujdestaret jetojnë në vilën e tyre gjigante në Malibu me akomodim të siguruar.

Duket se paratë e çiftit gjetën një vend kur të shkojnë. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori