Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM)

Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore.

Por, së fundi Beyonce dhe Jay-Z ishin të pranishëm në një ndeshje të NBA në Huston këtë të premte, shkruan Daily Mail.

Ylli i muzikës, u kujdes të rrëmbente vëmendjen me veshjen e saj plotë stil teksa qëndronte pranë bashkëshortit të saj, reperit të njohur.

Kujtojmë që Beyonce dhe Jay-Z janë prindër të tre fëmijëve.

fundi, 37 vjeçarja ka bashkëpunuar me markën e njohur të mbathjeve sportive, Adidas e cila pritet të lasohet së shpejti. /albeu.com/

Shtuar më 11/05/2019, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori