Beyonce dhe Jay-Z, kush tradhëton më shumë? (FOTO LAJM)

Shumë fjalë qarkullojnë nëse Beyonce ka tradhëtuar bashkëshortin Jay-Z, apo ky i fundit ka tradhëtuar këngëtaren.

Të gjitha këto tashetheme do të dalin në dritë me kalimin e kohës, por mediat rozë mbushin faqet duke u marrë me jetën personale të këtyre dy yjeve.

Sipas disa mediave të huaja, Beyonce që nga viti 2009 është në lidhje me Julius De Ber, i cili është truproja i tyre. Pretendohet se kur Jay Z ka dashur ta largojë nga puna, ajo i është drejtuar me këto fjalë: "Ai nuk shkon askund dhe pikë". Nga ana tjetër, as Jay-Z nuk ka qënë i qetë në këtë drejtim, pasi dyshohet se ai e ka tradhëtuar bashkëshorten e tij. Lajmi më i ri është se ai tradhëton Beyoncen me krijuesen Rachel Roj. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori