Beyonce dhe Jay-Z kanë një befasi për fansat
Beyonce dhe Jay-Z kanë shitur shumë bileta për turneun e tyre të ardhshëm dhe tani çifti do të sigurohet që ta ketë një video me përmbajtje të mrekullueshme për fansat që do të transmetohet gjatë koncerteve.

Çifti i martuar është parë me motor në Xhamajka duke filmuar.

Ata ishin në lagjwn Trenchtown, e cila është e njohur për të qenë shtëpia e të ndjerit Bob Marley.
Shtuar më 21/03/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori