Beyonce dhe Jay-Z do ndahen?
Pak ditë më parë ata u panë më të dashuruar se kurrë më parë, por ndodh që mediat të aludojnë për një ndarje mes tyre, por kjo gjë nuk po ndodh për shkak të vajzës.

Të gjithë këto mbeten në kuadrin e thashethemeve, pasi ata në çdo dalje shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Një burim tha për "Page Six" se ata po mundohen të gjejnë një mënyrë për tu ndarë, pa qënë nevoja për divorc, meqënëse në mes tashmë qëndron vajza e tyre e vetme Blue Ivy. Tabloidet botërore vazhdojnë të shkruajnë për ndarjen e Beyonce dhe Jay-Z, ndërsa nga ata ende nuk ka një reagim. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2015, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori