E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Besoni ose jo, Ledri Vula refuzon Iggy Azalean
Ledri Vula është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar dhe njëherësh ndër më të suksesshmit.

Çdo këngë që ai publikon suksesin e ka të garantuar dhe vazhdon të jetë emër shumë i kërkuar.

Për dallim prej shumë artistëve të tjerë, të cilët synim e kanë tregun e huaj, tek Ledri ende nuk është parë një synim i tillë.

Menaxheri i tij, Faton Shoshi ishte i ftuar në emisionin “Thumb”, në të cilin zbuloi një sekret të Ledrit.

Ai tha se Ledrit kohë më parë i ka ardhë një ofertë që të bëj një duet me këngëtaren e njohur Iggy Azalea, por ai ka refuzuar, me arsyetimin se është mirë në tregun shqiptar dhe nuk synon atë të huaj. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori