Besi i nxjerr “bojën” kolegëve, poston fotot e reja nga 10 vite më parë (FOTO LAJM)

Disa ditë më parë, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, i shkriu të gjithë së qeshuri pasi publikoi në profilin e tij në Instagram disa foto të 10 viteve më parë të Sinan Hoxhës dhe Ylli Bakës.

Por ditën e sotme i ka nxjerrë bojën edhe kolegëve të tjerë, duke bërë me fotot e tyre kolazhe që kanë shkrirë së qeshuri ndjekësit.

Sigurisht krahasimet javë vecse një shaka dhe asgjë më shumë.

Gjithsesi kolegët e tij e kanë marrë me sportivitet dhe me të qeshura.

Për më tepër mund të ndiqni vetë galerinë që shoqëron lajmin. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori