Besi i del në temë Ermalit: Akoma s’është gjetur zarfi yt i dasmës
Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë edhe shumë miq me njëri-tjetrin.

Për këtë arsye shakatë mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit nuk mungojnë kurrë.

Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto ku duket një tas me djathë dhe domate dhuratë nga Ermal Mamaqi.

‘Kur Ermal Mamaqi do me rregullu muhabetin meqe nuk i osht gjet akoma zarfi i dasmes’ ka shkruar Besi krah fotografisë. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 22:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori