Besi habit në Itali, shkrin fansat me gjestin kur sheh skulpturën nudo
Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun.

Por as në jetën reale Bes Kallaku nuk di të jetë serioz. Postimet që bën në rrjetet sociale të shkrijnë së qeshuri.

Këtë herë ai ndodhet në Firezne të Italisë, ku rrugës ka hasur një skulpturë nudo të një mashkulli.

"Ca nuk bo vaki a"-ka shkruar ai me humor poshtë fotos dhe në footgrafi duket qartë që ka bërë një fytyrë shumë qesharake. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori