Besi dhe Xhensila u bënë prindër, fansat e çiftit shpërthejnë në komente
Pëlqej
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë.

Burimet bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin Ajka.

Kaq ka mjaftuar që në Instagramin e Xhensilës fansat e saj të shpërthejnë në komente.

Sdomos Xhensilatorët, sic quhen fansat e zjarrtë të këngëtares, janë shprehur shumë të gëzuar.

"Tani je nënë, jemi kaq të lumtur"-ka shkruar njëri prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori