Besi dhe Xhensila shfaqen të dashuruar vetëm pak ditë para dasmës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dasma e besit dhe xhensilës do jetë brënda pak ditësh eventi më i madh që pritet por mesa duket cifti i ri ndihet akoma si ditën e parë.

Ata janë prej vitesh në një lidhje dhe e kanë treguar gjithnjë sesa shumë të dashuruar janë.

Por videoja e Xhensilës së isntastory vërtet që do jë bëjë të ndiheni shumë mirë.

Ai i jep një puthje plot dashuri dhe Xhensila duket shumë e lumtur.

Epo edhe Besi di të jetë romantik kur duhet. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori