Besi dhe Xhensila ndezin pistën teksa kërcejnë “Baftjarin” (VIDEO)
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, tashmë Xhensila Kallaku, kanë ecur drejt altarit sëbashku, ku dhe i kanë thënë “Po” njëri tjetrit duke pranuar që të jenë bashkë derisa vdekja ti ndajë.

Të rrethuar nga familjarë, miq dhe të afërm, çifti më i ri në “qytet” i kanë dedikuar njëri tjetrit disa fjalë zemre dhe romantike, që padyshim kanë përlotur të pranishmit.

Ndërkohë teksa në pistë është luajtur kënga Baftjari e vetë Besit, cifti është "tërbuar" duke kërcyer.

Për më tepër ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori