Besart Halimi prezanton gruan dhe vajzën e tij
Nuk është shumë aktiv në muzikë por ka një zë karakteristik.

Këngëtari Besart Halimi ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka dal bashkë me familjen e tij.

Saktësisht bëhet fjalë për gruan dhe vogëlushen e tij.

Treshja dukeshin mjaft të lumtur njëri pranë tjetrit dhe një tjetër detaj që vërehet është fakti se sa shumë Kaia, vajza e tij, i ka ngjarë Besartit. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori