Besa vjen me “Kameleon” (VIDEO)
Tashmë është konkretizuar projekti më i ri i këngëtares Besa Kokëdhima. Pak ditë më parë këngëtarja kishte njoftuar për projektin e saj më të ri “Kameleon", të cilin sapo e ka publikuar.

Për tekstin e këngës, Besa ka bashkëpunuar me tre artistë të njohur, Alex, Sparrow Hawk dhe Majk. Protagoniste tjetër në këtë këngë është dhe një këngëtare e re, reperja Ansi. /albeu.com/

Shtuar më 30/01/2016, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori