Besa poston foton kur ishte e vogël dhe bën një dedikim për babain e saj (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur me një zë unik Besa Kokëdhima, në ditën më të veçantë për babanë e saj këngëtarja Besa Kokëdhima bëri një urim shumë special.

Politikani dhe biznesmeni, Koço Kokëdhima, festoi dje 59-vjetorin e lindjes.

Besa ka treguar gjithmonë se babai është frymëzimi i saj më i madh dhe një hero për të. Nëpërmjet një fotoje të postuar në ‘Instagram’ këngëtarja kthen pas në kohë babanë dhe dy motrat e saj Erën dhe Borën. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori