Besa dhe Flori, shumë shpejt me një këngë të re (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja">Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka publikuar një njoftim lidhur me një këngë të re në repertorin e saj.

Besa do të bashkëpunojë edhe kësaj here me kantautorin Flori Mumajesi.
Këngëtarja">Këngëtarja ka qendruar për një kohë jo të shkurtër larg muzikës për shkak të angazhimit të saj në "The Voice of Albania".

Kënga do të quhet ‘kokëfortë’ dhe do të dalë shumë shpejt.

Ky është bashkëpunimi i dytë i këngëtares me Florin pas suksesit të këngës 1 2 3./ Albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori