Bes Kallakut shfaqet me Ermalin, reagimi i Ijes do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM)

Aktorët e humorit, Bes Kallaku, Gaz Paja dhe Ermal Mamaqi janë parë në shoqërinë e kryebashkiakut Veliaj.

Si duket aktorët kanë shijuar mëngjesin e sotëm një kafe nga liqeni, teksa kanë bërë shëtitje dhe batuta siç dinë vetëm ata.

Duke qënë se aktorët janë të lidhur me rrjetet sociale si dhe me fansat e tyre nuk kanë hezituar të hedhin foto të cilat u shoqëruan me doza humori.

Edhe nuk kishte si të mungonte edhe komenti i gjyshes së Besit, ''@beskallaku po ca del me ata ermol mamoqn ri non ai ska pru zarfin hala'', shkruan Ija me përplot humor. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori