Bes Kallaku vjen sot me një këngë të re (VIDEO)

Pak nga klipi...

Posted by Bes Kallaku on Sunday, July 5, 2015
Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtari Rati risjellin sot episodin e 2-të të këngës “Skiftera”.

Pas suksesit të këngës së parë ata kanë vendosur të risjellin këtë këngë ndryshe.

Kënga do të vijë me videoklip dhe xhirimet kanë përfunduar. Klipi është xhiruar në shumë vende të ndryshme ndërsa sot pritet të bëhet publikimi.

Protagonistët në klip janë të shumtë por bie në sy një djal i vogël që ata e quajnë edhe atë skifter.

Kënga dhe klipi do jenë me nota humori dhe pritet të jetë një sukses i dytë i garantuar i Ratit dhe Besit. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2015, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori