Bes Kallaku rikthehet në Top Channel, ja ku do t'a shohim së shpejti
Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.

Por sërish Besin do ta shohim në "Top Channel" por këtë herë si një i ftuar.

Ai është rikthyer këtë herë si i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush LUAN”.

Këtë fakt besi e ka bërë publike në rrjetet sociale përmes një fotoje ku prezanton edhe skuadrën ku bën pjesë këtë të shtunë. /albeu.com/


Shtuar më 23/11/2017, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori