Bes Kallaku refuzon LIVE ofertën e Ardit Gjebreas
U diskutua pafund për ikjen e tyre nga Top Channel, aq sa u aludua edhe për praninë e tyre në Tv Klan.

Megjithëse deri më tani asnjë gjë nuk është e garantuar, Bes Kallaku dhe Erion Isai kanë marrë ofertën "Live" nga Ardit Gjebrea.

"Do bëheni pjesë e TV Klan, si thoni?", i pyeti Gjebrea. Më i rrezervuar ndaj ofertës duket të jetë Bes Kalalku, nga ana tjetër Erioni u dëgjua Erioni,i cili entuziast tha 'Pse jo'.

Me sa duket ai është mjaft i kënaqur me pagën që i ofrohet deri më tani në Klan.
Shtuar më 09/12/2017, ora 21:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori