Bes Kallaku nxjerr të palarat, publikon foton e të shkuarës së Ermalit (FOTO LAJM)

Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë jedhe shumë miq me njëri-tjetrin.

Për këtë arsye shakatë mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit nuk mungojnë kurrë.

Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër të komedianit dhe krahas saj ka shkruar: “ Ermal Mamaqi me shoqërinë”.

Në këtë foto Ermali shfaqet së bashku me disa fëmijë të vegjël dhe mesa duket Besi ka dashur të bëjë shaka me të.

Ndërkohë Ermali se ka lënë me kaq por ka komentuar: "Joo, ku e gjete këtë more?"

-Kam edhe unë burimet e mia,-ja ka kthyer po me humor Besi. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori