Bes Kallaku krenohet me Berishën teksa luan futboll me Erion Veliaj (FOTO LAJM)

Erion Veliaj ka postuar në rrjetin social Facebook imazhet e një ndeshje futbolli të zhvilluar mes politikanësh, sikundër edhe personazhe të botës së artit. Aktori Bes Kallaku shfaqet me fotografinë e ish kryeministrit Sali Berisha të stampuar në bluzë.

"Me Besnik Baren, Ed Shalsin, Bled Çuçin, Gaz Pajën, Bes Kallakun & Eugen Bushpepaj dhe shokët-për një ndeshje në fund të ditës së ngarkuar të fushatës.

Fitoi politika me 5 gola para, po mos i thoni njeriu", ka shkruar Veliaj me humor. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori