Bes Kallaku kërkon të pajtohen Bleona me Ivën (VIDEO)
Aktori i humorit Bes Kallaku, ka shfrytëzuar situatën e nderë mes Iva Tiços dhe Bleona Qeretit, të cilat kanë debatuar në emisionin "Opinion" të Blendi Fevziut.

Por kjo gjë nuk është lënë me kaq, pasi Bleona e ka ofenduar gazetaren përmes mesazheve të përcjella në Instagram.

Ndodhur në këto kushte, aktori teksa shenjestron të dyja, kërkon që ato të pajtohen dhe ti lënë mënjanë ironitë. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2015, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori