Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin: Vetëm ti shkon për peshk me kallashnikov!

Pëlqej
Duket se aktori i humorit Bes Kallaku këtë herë ka vendosur të përfshijë në humoret e tij edhe këngëtarin e njohur të hitit "Banania", Dashnor Dikon.

Ai ka bërë një kolazh të fotos së tij me kallashnikov, dhe të Dashnorit gjithashtu me kallashnikov por në ujë.

“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”, shkruan Besi me humor duke shkaktuar të qeshura edhe tek ndjekësit.

Dashnori akoma ska pasur një përgjigje për këtë, por me siguri do ta marrë edhe ai me të qeshur. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori