Bes Kallaku apel klasës politike për pajtimin e Alketës me Dalinën (VIDEO)

Kam mor vesh se kishte ndodh nje sherr i ri...https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1252213594807826&id=1004257229603465

Posted by Bes Kallaku on 2016-01-18
Bes Kallakut nuk kishte si ti shpëtonte sherri mes Alketa Vejsiut dhe Dalina Buzit. Me anë të një video-je të shkurtër që e ka postuar në profilin e tij, ai i ka bërë thirrje Ramës, Metës dhe Bashës që të ulen për këtë çështje dhe të negociojnë që të dyja të pajtohen.

Atij nuk i intereson aspak reforma në drejtësi, vetëm pajtimi i të dyjave, pasi sipas tij, në këtë pjesë del i përfituar Olti Curri, duke i bërë qejfin. E gjitha kjo mbetet në aspektin e humorit. /albeu.com/


Shtuar më 19/01/2016, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori