Punon eskortë në Dubai? Vajza seksi e BB rrëfen të pathënat (VIDEO)
Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin.

Sido që të jetë, eskperienca në Big i takon të kaluarës.
Dje ajo ka qënë e ftuar në “Top Shoë” ku ka folur për jetën e saj të re në Dubai.

Prej më shumë se dy vitesh bukuroshja brune jeton dhe punon si inxhinierë pranë një kompanie makinash, ndërsa ka treguar se nuk është e lidhur me asnjë sheik.

''Më kanë martuar kushedi sa herë me sheik imagjinar”, u shpreh ajo, ndërsa gazetari në studio i thotë se përse nuk e ka një të tillë.

“Ah sa mirë do ishte Ervin, por unë them se jam zog i natyrës dhe jo i kafazit”, vazhdoi më tej ajo.

Ndërsa e pyetur rreth vajzave që punojnë eskoprtë, Bertina është shprehur se edhe në Dubai ashtu si edhe në Shqipëri ka të tilla vajza, ndërsa ajo ka zgjedhur të arrië prefeksionin në karrieren e saj si inxhiniere. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2017, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori