Berisha sot te "Zonë e Lirë", Çani: Shumë i lumtur
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri, Sali Berisha do të jetë sot i ftuar në emisionin "Zonë e lirë" e gazetarit, Arian Çani në Televizionin Klan. Kjo është hera e parë që lideri i mazhorancës pranon të marrë pjesë në një emision televiziv të një formati ndryshe nga ato politikë sikundër është "Zonë e lirë".

Në një prononcim për "Gazeta Shqiptare", moderatori i saj Arian Çani tha dje se: "Më në fund Doktori vjen në Zonë e Lirë. Jam shumë i kënaqur". /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2013, ora 12:29
jim papa
e Shtunë 15 Qershor 2013, Ora 01:48
Doktori i vdekjes se nje kombi! Nje shembelltyre e nje diktatori ish-komunist, mashtrues, hajdut dhe bashkepuntor i krimit te sherbimeve dhe organizatave anti-shqiptare dhe mafioze. Si ka arritur te shuaj historine e komunizmit ne Shqiperi dhe te betase ujku, kur vet ujku i zi eshte ai ky manipulues Sllavo-Komunist. Medet ai popull i verber dhe i pa edukuar qe ka harruar historine e tij te kaluar dhe te erret te ketyre 100 e ca vjeteve te shkuar.
ana hoxha
e Shtunë 15 Qershor 2013, Ora 16:13
Perpaa me zotin berisha sepse ai eshte zgjedhja me e mire per te gjithe shqiptaret ! Ne jemi ndryshimi i vertete i shqipetareve ! Perpara me zotin berisha !
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit