Bëri xhiron e botës me reagimin LIVE, gazetarja fiton një çmim (VIDEO)
E kush e ka harruar skenën që bëri xhiron e botës kur një gazetare nuk e kuptoi se ishte LIVE dhe filloi të luante me stilolapsin e saj.

Natasha Exelby u bë e famshme brenda pak ditësh kur teksa po jepte lajmet, lëshoi një pasthirrmë kur kuptoi se cfarë po ndodhte.

Por nëse doni të dini më shumë, po ju themi se ajo ka marrë edhe një cmim.

Pikërisht, ajo fitoi një TV AWARD në Australi, dhe fundja pse jo?
Shtuar më 12/10/2018, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori