Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare zbulon të bërtiturat e të ëmës (FOTO LAJM)

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi ka bërë një tatuazh, i cili ka dalë në pah me foton e fundit ku shfaqet duke pozuar me rrobabanjo.

Moderatorja u shpreh se e ëma e ka kritikuar për tatuazhin dhe i ka kërkuar llogari duke i thënë: “Kjo është mënyra më e mirë për t’më treguar tatuazhin?”.

Mami kur e pa më mori direkt në telefon dhe më tha çfarë është kjo gjë. Sa mirë do të ishte sikur mami të mos e kishte vënë re. Mori në telefon dhe tha kjo ishte mënyra më e mirë për të më treguar tatuazhin? Më mirë thashë se s’ta them dot përballë. Mjaftoi që mami të merrte një surprizë”, tha Alma.
Shtuar më 03/06/2020, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori