Bëri lëmsh dynjanë, Olsi zbulon çfarë kishte në çantën e Mc Kreshës
Në performancën e “Kënga Magjike” të Fifit dhe MC Kreshës, ku prezantuan këngën me të cilën konkurrojnë, “Psikopatja jote” tërhoqi vëmendjen e mbarë publikut një detaj i vogël.

Çanta e shpinës së reperit!

Meqë s’para ndodh dhe s’jemi mësuar të shohim një pamje të tillë, me të drejtë njerëzit pyetën: Pse dhe a ishte e nevojshme?

Por ditën e sotme në ballafaqimin e këngëtarëve, Olsi Bylyku doli në skenë me çantë si Kresha duke kënduar me humor disa vargje të këngës. Në këtë moment Besi e hapi çantën dhe nxorri ushqime.

Ky ishte sekreti. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 22:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori