Bëri këngën e parë, fansat sulmojnë moderatorin shqiptar
E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli!

Ai ka publikuar këngën "Vajzat e Fshatit" duke u bërë kështu pjesë e muzikës.

Por duket se komentet nuk kanë qenë shumë pozitive.

Madje fansat e kanë sulmuar duke i kërkuar që të qëndrojë të moderimi dhe të mos i futet kot muzikës. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori